BMW X5 3.0 DIZELL AUTOMATIK MODIFIKANT RKS FULL

Shitet nga: X5 Sot 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 269 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet BMW X5 3.0 DIZELL MODIFIKANT

* VITI 2005 AUTOMATIK 6
*165 MI TE KALUARA
*2 QELSA LIBER SERVISI
* ABS -Airbag-ESP
*NAVI TE MADH DHE MENY TE RE
*KSENON BI KSENON
*SHTOPA LED
*ULSE LEKUR NXEMJE PARA DHE MRAPA *ULSE ME KOMANDA LEVIZESE
* KLIM AUTOMATIK
* PULLA NE TIMON
*RADIO DVD CD,Aux,USB
*SHANZHER ME 6 CD
* TEMPOMAT +-
* SENZOR SHIU
*SENZOR PARKIMI PARA MRAPA
* PASQYRE ME KOMANDE
* HELLOGENKA
*FLENE ME GOMA TE REJA M+S ETJ....

* Vetura asht shuum ne Gjendje te mir e rujtne si brenda edhe jasht Perkthimi bëhet menjher per ma shuuum nr Tel:
📞 049600488 Vala 044494555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim