Blejm BMW e36 coupe-92

Shitet nga: bmw e36 12 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kerkoj bmw e36 coupe me tabela rks bmw duhet tket librez rks orgjinal dhe tmos jet e aksidentuar
me duhet vetum karoseria dhe dokumentacjoni tjet ne rregull sprish pun edhe pa motorr tjet pa ulse pa asgje vetum karoseria tjet e rujtne sepse kom bmw m3 e36 aksidentume e dua tja ngjes gjitha pjest e ksaj bmw_s . Interesuarit mun lajmrohen edhe ne viber ne numrin qe shihni , kurse ne hotmai8l sms mos dergoni faliminderit. Ifno viber zvicer +41 796 937 831 . Viber Suedi +46 76 214 67 79
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim