Chrysler Voyager 2.5 TDI

Shitet nga: valon 16 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Voyager
shitet me cmim te volitshem dhe me karakteristikat vijuese:

- Ngjyrë hiri metalike
- Marsh manual, 5 marshe
- Cruise kontroll
- Navigim për Evropë
- Klima dy zonale
- Timon multifunksional
- Radio, CD ...
- ABS, ESP, SRS
- Air Bag
- Dritare elektrike
- Interier lëkure
- 7 ulëse
- nxemje në ulëse
- muzikë (infinity)
- 2 çelësa
- Fellne alumini
- 5 dyer
- xhama të zi (fabrikisht)
- motor 2.5 TDI

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim