Opel Vectra 1.7 Disel Motor japan V.p 1993 Rks

Shitet nga: Bojku Comerc Sot 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

380 EUR   500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Shes Veturen Opel vectra 1.7 Td Motor japan
Disel n Letra
Vetura osht shum e Rujtne si n pod n karaseri Dhe interier N vozitje e shterngume
Motorri Nihet n radilic dhez ec pa problem
Perkthimi bahet
Viber +38649358144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim