Citroen C3 1.4 Diesel 16V

Shitet nga: Citroen 18 Maj 05:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Shitet citroen c3 1.4 HDI diesel viti 2003 16 VENTIL, i ruajtur dhe ne gjendje te mir teknike,
KLIM Funksionale,
Dokumentacioni ne rregull,
Jo hipotek, dhe ekonomik, shpenzimet minimale.
Regjistrim deri ne muajin Maj 16.
Qmimi i padiskutushem. VIBER +38649900899.

Tagg
Mercedes bmw audi iphone samsung x1 x2 x3 x4 x5 x6 s1 s2 s3 s4 s5 s6 4s 5s 6s 4 5 6 edge banes toka kamion traktor muzik qen lop kos bari megane kasetofon zmadhues studio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim