Citroen C3 1.4 hdi -04 -u shit flm

Shitet nga: edi 24 Nën 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
-Citroen C3 1.4 Hdi dizell-

Vetura eshte e DOGANUAR ne emer te autosallonit kontrata e shitblerjes behet menjeher,dhe ju mbetet homologimi dhe sigurimi i vetures....

-Viti i prodhimit 2004,
-Motorri 1.4 Hdi dizell
-1398 kubik,
-50kw-68ps,

-Hargjimet e vetures
-Vozitja e kombinuar: 4.2 litra / 100 km
-Vozitja ne rruge te hapur: 3.8 litra / 100 km
-Vozitja ne qytet 5.1 litra / 100 km

-Gjatesia e vetures: 3850 mm
-Gjersia e vetures: 1667 mm
-Bagazhi i vetures: 305 litra

-Ndrruesi i shpejtesive manual 5 shpejtesi + rikverci,
-Ngjyre e zeze metalike ,,
-5 dyer ,
-5 ulese
-Paketi i paisjeve njeri nder me te avansuarit tek ky model i citroenit C3,
-Kompjuter bord
-Klime funksionale digjitale,
-instrument tabela digjitale,
-ABS,
-ASR,
-Mbyllje qendrore ,
-Xhamat e pare me rryme ,
-Xhamat color fabrikisht ,
-Palimi i pasqyreve ne menyre elektronike,
-Sensor i gomave,
-CD player origjinal me komanda ne timon,
-Timoni multifunksional i levizeshem
-Ulese multifunksionale levizese,
-llajsne crom
-Uleset shume te ruajtura pos me kan te reja ,
-Mbeshtetese te dores,
-6 air bega,
-Drita te mjegulles
-Guma shume te mira ......

-Gjendja e vetures eshte EKSTRA fenomenale si ne interier te mbrendshem ashtu dhe te jashtem ,karroseri ,motorr ,trapa ,ndrrues shpejtesie ,nuk ka nevoj qe te investohet ne te asnje cent perveq naftes ,

-Veture shume praktike me hargjime te vogla si ne rruge lokale ashtu dhe ne rruge magjistrale ku ne qytet shpenzon vetem 5.1 litra ne 100 km ndersa ne rruge te hapur vetem 3.8 litra ne 100 km....

-Veturen mund ta shiqoni-provoni-testoni ne qdo kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim