citrien dizel 2006

Shitet nga: citroen 22 Mar 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Shes veturen ne gjendje te rregullt viti 2006 vetura osht e paster si jash ashtu dhe mrenda vetura osht ne targa te huaja 1.4 HDI boj edhe nrrim viber +38649689128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim