Pastrojm Oxhaqe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pastrimi 01 Tet 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ferrari
Modeli: 208
Bejm pastrimin e oxhaqeve , te shtepiave dhe banesave ,me gjatsi deri ne 30 m .Pastrimi behet ne menyre profesionale dhe me mjete e teknike te avansuar.
Çmime te volitshme dhe shume te arsyeshme e me marveshje,per ambientin tuaj te paster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim