Fiat Bravo 1.4 benzin -96 regjistrim 11 muj

Shitet nga: behar 01 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Fiat Brava 1.4 benzin viti i prodhimit 1996, klima, abs, servo, centall, xhamat elektronik, rks edhe11muaj regjistrim, ne emrin tem personal gjendje shume te mire teknike si dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme ... Per me shume na kontaktoni:044762730


Mundesi ndrrimi NESE NA KONVENON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim