Fiat Marea dizel -02

Shitet nga: sami 13 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Mitrovicë
shitet vetura fiat marea dizell esht e rujtun si jasht ashtu dhe mrena vetura posedon klim gjamat elektronik pasqyret me rrym kerri u ne gjendje te rregullt e po sa ardhun nga gjermonija pa dogan posedon me klim abs ne gjendje shum t mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim