Fiat Punto 8 muaj rexhistrim -94

Shitet nga: Fadil 02 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes fiat punto benzin 1.6 viti prodhimit 94 regjistrim 10 muaj
ne gjendje shum te mir teknike shpenzime te vogla
fiati posedon klim servo abs airbag centrall gjamat me rrym
i ruajtur si mrena ashtu dhe jasht muzik.me.cd goma.te mira etj
nr tel
049517179 ose 045425143
si dhe mund te na shkruani dhe ne wiber pres bleres serioz ndrrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim