Fiat Doplo , Kargo , 1.9 diesel

Shitet nga: edi 11 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Doblo
Vetura posedon , abs , senzora , i regjistruar , goma te reja dhe eshte ne gjendje te shkelqyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim