Fiat ducato

Shitet nga: Kajtaz 26 Pri 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Shes kombin fiat ducato 2.3 diesel ne gjendje shume tmire teknike dhe optike i sa po ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim