Shum i mir dhe i rujtun

Shitet nga: Fiat 20 Nën 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
eshte bus me gjendje te rregullt dhe shum i mir qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim