shum i mir dhe i rujtun

Shitet nga: Negji 22 Sht 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
esht bus me gjendje te rregullt dhe shum i mir qmimi sipas marrveshjes stafi i merr jer shikone pak ma hert e postova fotot gabin u habita me falni ok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim