Shes dhe ndrroi Fiat Punto

Shitet nga: Elion Veseli 31 Jan 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes dhe ndrroi fiat punto osht ngjendje trregullt boim ndrrim me nai kerr mat mir dhe mund te shtoi pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim