Fiat Stilo -02

Shitet nga: Ajet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
Shitet Fiat Stilo viti i prodhimit 2002 1.9 JTD i rexhistruar deri me 23.07.2016 vetura posedon xhamat me rryme mbyllje qendrore airbag klima per info 049252292 dhe viber 049151519
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim