Ford Courier -96

Shitet nga: Agim 28 Pri 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Komuna: Mitrovicë
Ford Courier 1.8 Dizel
Regjistrim i skaduar , i q'lajmruar
Ne gjendje shum te mirë
Shpenzimet shum te vogla
- CD - MP3
- Gome rezerve ( me paisje shtese).
- Ndihma e pare.
- Trekendeshi
Vetura eshte ne gjendje te rregullt, shume e ruajtur si jashte ashtu edhe brenda.
Nuk ka nevoj per asnje investim.
Servisin e ka te kryer( Filterin e Vajit, Filterin e Ajrit, dhe filterin e naftes, te gjitha jane nderruar.)
Cmimi shume i arsyeshem.
730 Euro
Te interesuarit munde te lajmerohen ne numrat:
049 616 142 , 049 308488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim