Ford Fiesta 1.1 benzin -89

Shitet nga: Ford 07 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Mitrovicë
Ford fiesta 1.1 benzin vp-89 eshte në gjendje shume te mire si nga ana mekanike dhe optike, shpenzime shume te vogla, është ne emrin tim qe 6 vite.
Hipotek nuk është, regjistrim ka deri ne fund te gushtit. Presim blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim