Ford Focus Dizel -02

Shitet nga: shkodran 13 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
FORD FOCUS DIZEL Vetura eshte ne gjendje super te mire siq shihet edhe ne foto, .I sapo ardhur , i pa doganuar dhe me cmim shume shume te volitshem , Na telefononi ne numrin 049 542 285 nga ora 10.00 - 17.00 nga e henja deri te shtunen ... Ju lutem qe ta respektoni orarin faleminderit per mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim