Ford Courier dizel -96

Shitet nga: ford 14 Pri 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR   1 650 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Courier
Shitet Ford courier 1.8 dizell .
1vit regjistrim ,
Servisi posakryer me diska te ndruara me gurtne dhe seti me rypa i posa nderuar komplet,
Bateria e re me 2 vjet garancion . ne gjendje shume te mire .qmimi diskutabil.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim