pikap ford

Shitet nga: astriti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Courier
shes pikap ford cupea shum te mir dhe ne gjedje te mir pune me rigjistrim 8 muaj dhe me bateri te re esht perfekt si brenda dhe jasht dhe me perkthim te i menjehreshum vetur shum e mir per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim