Ford Fiesten 1998

Shitet nga: samir bajrami 26 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shes Ford Fiesten 1998.....
Hargjime Minimale.....
Regjistrim Deri me 10/12-2015.....
Ulen dhe AntiFrizin e Ndrrum.....
Verejtje ne Dokoment esht i shenuar Pikap....
Jeni te mirseardhur ne gjdo Koh....
Edhe ne Viber +38649624954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim