FORD FIESTA 1,2

Shitet nga: remzi 05 Gsh 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
JAM DUKE JETUAR NE NORVEGJI E KAM BLE GJAT PUSHIMIT KAM INVESTUAR 430 EU KAM NDRRU RRYPIN DHEMZOR GUMAT E REJA TE GJITHA FILTERAT KOQNICAT MRAPA NJI AMORTIZER PARA KERRI ESHT NE REGULL E KAM AUTORIZUAR DJALIN E HALLES NE OBILIQ AI E KA VETUREN NESE JENI TE INTERESUAR THIRRRNE DHE CAKTONI KQYRJEN E VETURES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim