Fordi

Shitet nga: Mirsad 12 Gsh 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shitet Ford Fiesta 1.8 Diesel ne gjendje shume te mire. Vetura eshte e saporegjstruar dhe i ka te kryera serviset dhe ka goma te reja. Poashtu vetura ka timon hidraulik. Vetura nuk eshte ne hipoteke keshtu qe mund te perkthehet menjehere. Per me shume informata telefononi ne numrin + 386 (0) 49 314 321.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim