ford fiesta

Shitet nga: titi 06 Jan 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
shes ford fiesta me gjendje te mir pune e qlajmruar pa denim e ruajtne si brenda dhe jasht dhe me nje maqin perfekt dhe shum e konomike makina esht familjare dhe baterin e ka te re dhe nuk ka kurezjon me nje fjal vetur perfekte per familje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim