u shitt....

Shitet nga: viber +38649757755 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   999 EUR

Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shes ford fiesta ngjyr e bardh regjistrim deri ne prill, motorrin 1.1 benzin shum ne gjendje perfekte dhe shpenzimet extrem te vogla, gomat e dimrit, funksionale i ka frenin e dores nxemjen e te gjitrha i ka funksionale. per dokumente ju garantoj dhe kontrata mund te behet menjeher qe 11 vite osht vozit vetem nga nje pronar po ashtu aj e ka sjell nga gjermania dhe e ka doganu vet dhe e ka vozit deri tash dhe e ka majt per qefi.

kontakt 049757755 045468886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim