Ford FOCUS 1.8 TDci 85kw-115ps-u shit flm

Shitet nga: edi 29 Sht 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
-Shitet Ford FOCUS 1.8 TD-ci-
Vetura eshte e sapo ardhur dhe eshte e doganuar ne emer te autosallonit ,kontrata behet menjeher dhe ju mbetet homologimi dhe regjistrimi,,,,,

-Viti i prodhimit 2004 ,
-Motorri 1.8 TD-ci -1753 kubik,
-85kw-115ps,

-Hargjimet e vetures
-Vozitja e kombinuar: 5,4 litra / 100 km
-Vozitja ne rruge te hapur: 4,4 litra / 100 km
-Vozitja ne qytet 7.2 litra / 100 km

-Gjatesia e vetures: 4152 mm
-Gjersia e vetures: 1702 mm
-Bagazhi i vetures: 350 litra

-Ndrruesi i shpejtesive manual 5 shpejtesi + rikverci,
-Ngjyre e zeze metalike ,,
-5 dyer ,
-5 ulese ,
-Paketi i paisjeve njeri nder me te avansuarit tek ky model,
-Klime funksionale
-ABS,
-ASR,
-Mbyllje qendrore ,
-CD player origjinal i fordit me komanda ne timon,,
-Dy qelsa,
-Xhamat e pare me rryme ,
-Xhamat color fabrikisht ,
-Timoni multifunksional i levizeshem me komanda ne te ,
-Timon shume i ruajtur,
-Instrument tabela me crom,
-Llajsnet crom,
-Ulese multifunksionale levizese,
-Uleset shume te ruajtura pos me kan te reja ,
-6 air bega,
-Guma shume te mira te reja ,,


Jo e aksidentuar ,
jo e demtuar,,
ekstra


-Vetura eshte e sapo ardhur nga jashte dhe e doganuar ,ju mbetet vetem homologimi dhe regjistrimi ,
-Gjendja e vetures eshte EKSTRA fenomenale si ne interier te mbrendshem ashtu dhe te jashtem ,karroseri ,motorr ,trapa ,ndrrues shpejtesie ,nuk ka nevoj qe te investohet ne te asnje cent perveq naftes ,

-Veture shume praktike me hargjime te vogla si ne rruge lokale ashtu dhe ne rruge magjistrale e mire mbajtur me nje fjale nje veture ekonomike familiare ,,,


-Veturen mund ta shiqoni-provoni-testoni ne qdo kohe.

kontakti nepermjet telefonit-viber-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim