Shitet FORD FOCUS TDCI 1.8

Shitet nga: Liridon 19 Tet 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Vetura esht regjistruare qe dY jave ne KS dmth ka regjistrim edhe nje vit te plote dhe nuk eshte hipoteke.
Eshte ne gjendje shum te rregullt teknike dhe ne pamje mrena - jasht , esht ardh para pak muajve nga Gjermania, dhe esht teper e ruajtur.
Posedon klime profesionale AC,
Ka xhama centrall, dhe po ashtu
Pasqyra dhe gepek elektronike
Eshte shum ekonomike
Per veture garantojm me qka do.
Ndrrime nuk bejme dhe presim vetem bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim