GMC jimmy slt DOGAN te paguar -99

Shitet nga: Florent 07 Maj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes GMC jimmy me DOGAN te paguar vetura osht ble. Ne amerik me km 000. Dhe un jam pronari i par.
4.3 benzin
4x gjamat me rrym
Lkur
Karrika me nxemje +masazh
Nxemje npasqyre
Gjamat e erret fabrikisht
Tempomat
Cd
Mbrenda i punum extra me dry.
Per ma shum info kontakto 049298888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim