GOLF 5 -04

Shitet nga: Avdirrahman 19 Mar 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Golf 5

Viti i prodhimit ne fund te 2004
1.9 TDI
105 ps / 74 kw
Klim
ABS
ESP
5 Dyer
Xhamat me rrym
Pasqyret me rrym
Centrall
Radio me USB
Guma rezerv e pa perdorur
Vetura esht e po sa ardhur nga gjermania dhe ne gjendje shum te mir teknike.
Per informata tjera mund te na kontaktoni ne keta nr: 044 330 327 dhe 049 705 990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim