GOLF 5 -04

Shitet nga: Avdirrahman 23 Pri 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Golf 5 , Viti i prodhimit ne fund te 2004 , 1.9 TDI , 105 ps / 74 kw , Klim Automatik , 2 Qelsa , Liber Servisi , Komfori Sport Line , ABS , ESP , 5 Dyer , Xhamat me rrym , Pasqyret me rrym Centrall , Gomat shum pak te perdorura , Vetura esht e po sa ardhur nga gjermania dhe ne gjendje shum te mir teknike , Per informata tjera mund te na kontaktoni ne keta nr: 044 330 327 dhe 049 705 99
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim