Golf 4 1.9TDI Automatik 1 vit regjistrim Rks. -01

Shitet nga: privat 08 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Vetura posedon klim, dritaret me rrymë, DI te kuqe , eshte i regjistruar edhe nje vit te plot dhe ne emer timin , nuk eshte ne hipotek apo peng bankar.motorri dhe ndrruesi jane ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim