Grand cherokee Limited -01

Shitet nga: Grand cheroke 18 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes Grand cheroke Limited ne gjendje shum te mir si jasht po ashtu dhe brenda gjipi ka te gjitha serviset e kryera per info na kontaktoni NDRRIMI ESHT I MUNDSHEM


049-429-249 OSE VIBER +38649429249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim