shes honda civic Rks 1400 euro bejm ndrrim

Shitet nga: honda 19 Jan 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
shes ose ndrroi honda civic 1,5 benzin 16v ne gjendje shume te mire teknike dhe optike shpenzime shume te vogla vetura eshte rks e qlajmruar me dokumentacion te rregull nuk eshte hipotek perkthimi behet menjeher vetura posedon fellne 16'' shume te bukura, shiber elektronik, servo dhe nuk ka nevoj per investim qmimi 1400 euro bejm edhe ndrrim
viber +38649279299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim