KIA CARNIVAL DIESEL -00

Shitet nga: SAMI 18 Qer 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Carnival
VETUR PER MARAKLI
2.9 TDI
KLIM PARA DHE MBRAPA
TIMON HIDRAULIK
AIRBEK
ABS
SENZORA PARKINGU
DRITARE ELEKTRIKE PARA DHE MBRAPA
7 UIESE 2/2/3
ULESJA E VOZITESIT MULTIFUNKSIONALE ME RRYM ETJ PA ASNJE VREJTJE VETEM NAF ME MBUSH ,,,,,,
..O44 197693 .viber049248943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim