Mini Cooper panorama u shitttt

Shitet nga: Mini 24 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Mini cooper Panorame 1.6B gjendje shum te mire pune RKS i qlajmruar mundesi edhe ndrimi
Ofertat mund ti dergoni edhe ne Viber

Ipko dhe viber 049888028
Vala 045528273

U shittt flm per jep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim