Mazda 323 -91

Shitet nga: sedat 09 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe rregjistrim deri 07.04.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim