Mercedes 220 dizel -80

Shitet nga: ardian. 06 Shk 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shitet mercedes benz i vitit 1972 220d me naft i restauruar ne menyr perfekte me te gjitha pjeset origjnale makina ka kamio automatike timon hidraulik condicioner makina ndodhet ne durres per cdo informacion na njoftoni ne numrat 0693969944nga shqiperia dhe 3292761071nga italia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim