Mercedes A 170 Awangarde -02

Shitet nga: Gzim Hyseni 12 Pri 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Mercedes A 170 Avangarde vetura esht e rrokur por nuk esht shum e demtuar ka te demturar Auben branikun krillen dhe driten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim