Mercedes A140 benzin -98

Shitet nga: shkodran 14 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Mercedes A140 1.4 benzin i pa doganuar ne gjendje shum shum te mir siq shihet edhe ne foto , Te gjitha pjeset dhe opsionet i ka funksionale ne gjendje shum te mir presim bleres serioz .. Per qmim edhe mund te diksutojm ju mirepresim
049 542-285 nga e henja deri te shtunen nga ora 10.00- 17.00 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim