Mercedes-Benz 250 -87

Shitet nga: fehmi 05 Shk 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Komuna: Mitrovicë
Vetura Eshte Ne Gjendje Te Mir Teknike,Te Gjitha Servisimet I Ka Te Kryera, Vetrura Ka Ngjyr Hiri Metalike,Ka Interier Te Mir Mbrenda,Edhe Nuk Është Në Hipotek,Dyert Qelen Me Digitron Derigjues.Posedon Drita Ekstra Tek Këmbët Dhe Muzik Te Mir.Mund Te Na Kontaktoni Edhe Ne Kete Numer tel 049 123 957

Vetura Ka Regjistrim Deri Ne Mars 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim