Mercedes 190 dizel -89

Shitet nga: kadri 04 Mar 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shitet mercedes 190 d 2.5 ne gjendje shume tmire gjamat perpara me rrym pasqyren e majt me.rrym extra drita ledmrena dhe jasht hargjimet e vogla regjistrim deri me 27.03.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim