Mersedes ne gjendje perfekte

Shitet nga: Reshat 17 Gsh 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mersedesin ne gjendje perfekete nga ana e jashtme dhe ajo motorrike me targa Rks pres bleres serioz....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim