SHITET -NDRROHET MERCEDES 190 D --RKS 09-09-2016

Shitet nga: MERCEDES 190 D 12 Shk 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
-SHitet vetura mercedes 190d ne gjendje te rregullt e regjistruar deri me 09-09-2016
- Vetura posedon vollan hidraulik,shiber,kuk per terheqje dhe esht shum ekonomike.
- Vlen te permendet se vetura esht ne emrin tim dhe nuk esht hipotek.
- Per gjdo informat na telefononi ose na vizitoni ne gjdo koh. - 049-177-376 i njejti numer edhe ne VIBER
---Vetura ndrrohet perafersisht me te njejten vler
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim