MERCEDES C 220 CDI -2004

Shitet nga: Mercedes 23 Jan 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Mercedesi eshte ne gjendje perfekte
Isapoardhur nga Gjermania
Motor tipit tri 220 cdi
Klimatronik.bordkompjuter
Tempomat.abs.esp.etj
Posedon libra servisi
Dy qelsa fabrikisht
Fellne me goma te veres dhe
Goma te dimrit me bandash.044235451/049235451
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim