Mercedes 200 -86

Shitet nga: sami 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
SHES OSE NDRROJ MERCEDES 200 VITI I PRODHIMIT 1986 DIZEL 2000 KUBIK NE GJENDJE TE RREGULL VOLLANIN HODRAOLIK 5 SHPEJSI TRAPAT E NDRRUM GOMAT I KA TE REJA POSA TE BLERA NE DYQAN ULSET EDHE INTERIERIN I KA TE GJITHA LEKUR REGJISTRIM KA GJER ME 10 12 2016 HIPOTEK NUK ESHT KONTRATA ESHT NE EMER TEMIN.
ME NDRRIM KA TJETER QMIM
TELEFONI 045/965-767 DHE 049/357278
VIBER +38649357278
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim