Mercedes 200 diesel

Shitet nga: Pajazit 24 Dhj 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Vetura është në gjendje te rregullt ka regjistrim deri 12.02.2016 është i ruajtur si brenda ashtu dhe jasht viti i prodhimit është 1985-1986 për me shum
Kontaktoni ne numrin:
049165190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim