Mercedes 200 dizel -92 rks 6 muj

Shitet nga: mercedes 31 Tet 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
shitet mercedes 200 dizell fabrikisht regjistrim 6 muj viti i prodhimit 1992 vetura osht abs hidrolik centall alarm osht ne gjendje teper te mir per dokumenta dhe hipotek garantoj per ma shum info tel +38649525364 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim