SHITET MERCEDES C200 CDI MODEL 203K 170000 TKALUME

Shitet nga: Burim Avdiu 03 Sht 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
SHITET MERCEDES C200 CDI MODEL 203K 170000 TKALUME SHUM IRUJTUN UKAN IPOLICIS CEVILE GJERMANE ! IKA DA SENE EXTRA DHE 10 AIRBECKA PERFEKT PER FAMILJE

DIESEL OSHT KUSHNICAT IKA KOMPLETT TREJA

049363946 OSE VIBER 004915775744404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim